Especiales.eu - Forum wielotematyczne, dyskusyjne, warez, download,

Especiales.eu - Forum wielotematyczne, dyskusyjne, warez, download, (http://www.especiales.eu/index.php)
-   Opowiadania (http://www.especiales.eu/35-opowiadania/)
-   -   Moja Nauczycielka (http://www.especiales.eu/35-opowiadania/3659-moja-nauczycielka.html)

d-u-s-z-e-k 12-01-2008 15:22

Jestem chłopakiem, który ma 16 lat. Jak każdy chłopak w tym wieku interesuje się kobietami i seksem. Często mam erotyczne fantazje. Podniecają mnie dziewczyny w moim wieku i te starsze. A nawet te dojrzale.Chodzę do gimnazjum we Wrocławiu. Jestem bardzo dobry z informatyki i ogólnie znam się na elektronice. Pewnego dnia na lekcji biologii, przyszła po mnie moja nauczycielka fizyki. To jest właśnie kobieta z moich fantazji. Piękna, dojrzała, koło 40tki. Zawsze, kiedy ją widzę, czuje jak mój członek się pręży. I mam ochotę podejść do niej i porozmawiać z nią o tym. Ale wracając. No, więc przyszła po mnie, ponieważ drukarka jej nawaliła i prosiła mnie abym jej pomógł. Oczywiście się zgodziłem. Poszliśmy na drugi koniec szkoły gdzie znajdowała się pracownia komputerowa. Mam dużą szkołę, więc długo za nią szedłem. Non stop wpatrywałem się w jej tyłeczek. Pięknie nim kręciła. Czułem podniecenie! Gdy doszliśmy do drzwi pracowni chciała otworzyć drzwi kluczem. Jednak klucz jej upadł i kiedy schyliła się, aby go podnieść, napieła swe spodnie a ja zobaczyłem całe piękno jej tyłeczka. Mój penis chciał wyjść! Ale wiedziałem ze to moja nauczycielka i wogule starsza ode mnie.Weszliśmy do pracowni. Kazała mi usiąść na miejscu dla nauczyciela. Sama usiadła na biurku koło mnie. Non stop zerkałem na jej obcisłe dżinsy na nogach. Bardzo mnie to podniecało. Powiedziałem, że muszę sprawdzić przewód, który biegł na drugi koniec klasy. Wyszedłem z biurka i sprawdzałem przewód. Zauważyłem, że zmieniła pozycje. Teraz opierała się o biurko z wypiętym tyłeczkiem w moją stronę. Podnieciłem się jeszcze bardziej. Ona nic nie zauważyła, bo wpatrywała się w monitor. Wróciłem na miejsce nauczyciela. Od razu mnie zamurowało. Z pod lekko rozpiętej czerwonej bluzeczki było widać czarny staniczek a w nim wspaniałą pierś. Miałem wielką ochotę ją zerżnąć, ale cofnąłem tą myśl. Teraz zmieniła pozycje tak ze widziałem jej udo i wspaniałą pierś. Byłem strasznie podniecony!http://www.especiales.pl/IPB/public/...wykrzyknik.gif Pomyślałem, że musze spróbować. Kiedy ona wpatrywała się w monitor. Powiedziałem:

- wie pani, co? Bardzo jest pani piękna!

Ona się lekko wstrząsną i niewiedzą co powiedzieć wykrztusiła :

- dziękuje!

Ja też nie wiedziałem, co dalej zrobić.

- Jest pani bardzo piękna i pociągająca!

- Słucham?

- Powiedziałem, że jest pani bardzo piękna i pociągająca!

Ona lekko się zmieszała

- Co to ma znaczyć?

- Przepraszam panią, ale musiałem to powiedzieć, bo pociąga mnie pani, od kiedy panią ujrzałem! I gdy panią widzę zapiera mi pani dech w piersiach.

Ona teraz już bardzo zmieszana powiedziała:

- Zostawię to tylko dla siebie, a ty obiecaj mi, że nigdy już o tym nie wspomnisz!

Od tej pory panowała cisza. W końcu nie wytrzymałem.

- Dobrze, a czy mógłbym panią pocałować?

Nauczycielka nie wiedziała, co mi odpowiedzieć. W końcu:

- Nie! Nie mogę!

Zacząłem ją bardzo prosić.

- Proszę mi na to pozwolić! To moje największe marzenie!

- Dobrze, ale nikt nie morze się o tym dowiedzieć jasne?

- Oczywiście!

I musnęła mnie lekko w usta. Podnieciłem się i objąłem ją. Ona chyba tez straciła głowę na chwile, bo dość długo mnie całowała. Wtedy wsadziłem mój język w jej usta. Zaczęliśmy się dotykać językami. Ona przerwała i wyszeptała:

- Nie mogę! Naprawdę nie mogę! Mam męża! A nawet niewinny pocałunek to zdrada!

- Nie, proszę nie przerywajmy. Dajmy się puścić wodzą fantazji.

Docisnąłem ją do siebie. Ona chyba poczuła jak mi penis się wyrywa. Zsunąłem dłonie do jej tyłeczka w końcu miałem go w dłoniach. Ona znowu przerwała.

- Dlaczego pani to zrobiła?

- Bo mam córkę w twoim wieku!

- Proszę nie psujmy tego, co zaczęliśmy!

Ona już się nie opierała. Pieściłem jej pośladki przez spodnie. Rozpiąłem jej bluzkę. Ona zamknęła drzwi. Byliśmy sami. Zdjęła spodnie i zobaczyłem ją w pięknych koronkowych majteczkach. Wyglądała cudnie. Podeszła do mnie i zaczęliśmy się całować. Rozpiąłem jej stanik. Wyłoniły się dwa piękne balony. Jej sutki były sterczące! Ściągnąłem z niej jej majteczki. Położyła się na biurku a ja zacząłem ją pieprzyć. Najpierw w [beeep]ę. Ona stękała. Potem się uciszyła żeby nas ktoś nie usłyszał. Mówiła:

- szybciej, tak, tak, rób to

Podniecało mnie to! Potem chciała abym ją [beeep]ił w pupę. Oczywiście się zgodziłem. Zaczęła stękać coraz głośniej! Ona już była coraz bliżej orgazmu i ja też. Postanowiliśmy, że dojdziemy razem jak ja będę w jej [beeep]ce! A więc zmieniliśmy pozycje. Ona była już blisko i ja też. Tuż przed orgazmem przeszła mi myśl, że to jest moja nauczycielka. I wtedy dostałem tak duży wytrysk jak nigdy!

Obiecaliśmy sobie, że nikt się o tym nie dowie, a od tej pory spotykamy się również po lekcjach…


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2019 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Search Engine Optimization by vBSEO ©2010, Crawlability, Inc.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright © Especiales.eu 2009 - 2014